Dbamy o dobre samopoczucie

Gorąco polecamy hit wśród preparatów wybielających zęby.

  • wystarczy tylko 30 minut, by uzyskać śnieżnobiały uśmiech,
  • nie zawiera nadtlenku wodoru,
  • innowacyjna formuła sprawia, że efekty stosowania zestawu są porównywalne z rezultatami profesjonalnych stomatologicznych zabiegów wybielających,
  • specjalnie zaprojektowany aplikator pozwala na dokładne nałożenie żelu wybielającego - dzięki temu nie musisz obawiać się bolesnej nadwrażliwości dziąseł,
  • zawiera wyłącznie najlepsze substancje, których działanie wybielające zostało udowodnione,
  • wysoka skuteczność sprawia, że zestaw jest rekomendowany przez setki tysięcy ludzi na całym świecie.

 

            wybielanie

 

 Aby mieć mocne i zdrowe zęby polecamy

Węglan Wapnia!

Węglan wapnia jest solą kwasu węglowego i wapnia. Powszechnie występuje w przyrodzie wchodząc w skład wielu minerałów. Jest źródłem wapnia – makroelementu będącego budulcem zębów i kości.

Węglan wapnia jest źródłem wapnia pierwiastkowego, który odgrywa bardzo ważną rolę w ludzkim organizmie. Jest budulcem zębów i kości, bierze też udział w przewodzeniu impulsów bioelektrycznych, syntetyzowaniu hormonów i neuroprzekaźników, w regeneracji tkanek.

Źródłem wapnia jest pożywienie (niektóre warzywa, nabiał), w uzasadnionych wypadkach wskazana jest jego suplementacja. Ma ona na celu leczenie i zapobieganie niedoborom i będącym ich skutkiem dolegliwościom takim jak osłabienie kości (osteoporoza) i krzywica.

Badania dowodzą, że wapń wpływa korzystnie na objawy PMS, zmniejsza skurcze nóg i ciśnienie krwi. Może też zmniejszać ryzyko wystąpienia nowotworu okrężnicy i jelita grubego. U osób z chorobami nerek węglan wapnia stosowany jest w celu obniżenia poziomu fosforanów (źródło: WebMD.com).

 

        weglan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl